--> سایت انتصابات به مناسبت انتخابات مسخره جمهوری اسلامی ایجاد شده است
سایت انتصابات به مناسبت انتخابات مسخره جمهوری اسلامی ایجاد شده است
*
صفحه اصلیپشت پرده
علیرضا نوری زاده
محمد علی ابطحی
صبحانه
آنتی لاریجانی
کمیته ویژه پیگیری وضعیت احمد باطبی
جبهه دموکراتیک ایران طوس
شوراي فرهنگي جبهه دمكراتيك ايران
جنبش وحدت ملی ایران
یادداشتهای رضا اقبال
خاطرات زندان

خروش ملت
شمشاد
آیات شیطانی
درفش کاویانی
رهایی
حمید رضا ذاکری
راه کورش
اتحاد تا رفراندوم
وب نگار
نسل سوخته
طلوع آزادی
ایران با شکوه
پیشگامان
نفرین نامه
آزادیخواهان ایران
فریاد خاک
خاطرات زندان  اوین و ...
آزادی بیان
سردار جنگل
عدالتخواهان ایران
آزادیخواهان ایران
میهن آزاد
چنگیر آسوده بخواب انصار بیدار است
اعترافات یک دانشجوی فریبخورده
بابک خرمدین
مجله اینترنتی ایرانم آرزوست
رفراندوم - روزنوشتهای سعید دیگر
حسن آقا

داریوش کبیر
وبلاگ زهرا کاظمی
خرافات شیعه
S T Y X
ساحل شمال
برای آزادی
دروغگویان را بشناسید
نوای ملت
تارنمای آزادیخواهان مشهد
بشر آزاد
وبلاگ مصطفی صداقت جو
وبلاگ فراسو
کانون پرستاران مستقل

 
گوناگون: (14)

گزارش مستند درباره دستگیریهای سیاسی در ایران
سیاه و سپید
جوانان سبز
کاوه آهنگر
پرچم خود من
آموزش مبارزه قهر آمیز
سایت الفبا
سایت یاقوت
سایت وزارت امور خارجه آمریکا
سایت اینترنتی کاوه آهنگر
اشعار سیاسی
کتابهای فارسی آنلاین
جمعیت انقلابی زنان افغانستان

Secular Democracy For Iran

 
آهنگ ها و نماهنگ ها: (41)

سرود ملی ایران
سرود ملی ایران (2)
سرود یار دبستانی من
نماهنگ یار دبستانی من
آهنگ نسوزون (ضیا آتابای)
آهنگ وطنم  - احمد آزاد
آهنگ اعلامیه - ستار.مرتضی.شهره...
دوباره میسازمت وطن - داریوش
آهنگ برادر - ضیا آتابای
آهنگ انتظار  - ضیا آتابای
آهنگ بپا خیزید  - آرش و مهرداد
آهنگ سنگر - شاهرخ
نماهنگ آهن آباد - هاتف-جوانان سبز
نماهنگ وحدت
نماهنگ وطن
نماهنگ خیابان خوابها
نماهنگ آزادی
نماهنگ یار دبستانی
رفراندوم
سیاه پوشها - ابی
حرکت ازاین بیش شتابان کنید.داریوش
حرکت ازاین بیش شتابان کنید(2)
ای ایران با صدای اندی
سرود رفراندوم - شماعی زاده
آهنگ ایران زمین
سخن با جوانان
ایران نگاه کن
خاک - فریدون فروغی
قیام دانشجویی
آهنگ غوغا

آهنگ آزادی
نماهنگ آفتاب کاران جنگل
نماهنگ بهار بهاره امسال (هایده)
نماهنگ بهاران - از سرودهای قبل از انقلاب
داره از ابر سیاه خون میچکه (فرهاد)

سرود در اندیشه ایران

نماهنگ شتربان با صدای امیر آرام
شادی نزدیک است - شاهرخ
 آهنگ ملا حیاکن - بابک هروی
نماهنگ تریاک - هاتف
آهنگ دیده بگشا
نماهنگ مارمولکها - جوانان سبز 

Thursday, March 11, 2004

اطلاع رسانی از طریق اسکناس

درست است که به 18 تیر هنوز 4 ماه مانده ولی از آنجایی که رژیم بار قبل از مردم ایران رودست خورد و مردم مدتها قبل از انتظار حکومت اسلامی به پیشواز 18 تیر رفتند, ولی موفق شدند در آخرین لحظه اتحاد مردم را با پارازیت انداختن بر تنها رسانه مردمی از بین ببرند.
اینبار باید از از این تجربه درس گرفت و بسیار زودتر خودمان را برای 18 تیر آماده کنیم و همچنین هممیهنانی که دسترسی به ماهواره را ندارند را نیز برای راهپیمایی و قیام سراسری در اینروز آماده ساخت.بهترین راه اطلاع رسانی از راه اسکناس ها است چرا که اسکناسها را نمیتوان پارازیت انداخت!!!
برای رسیدن به هدف باید همین امروز شروع به کار کرد. پیشنهاد بنده به عنوان یک هم میهن عادی مثل بقیه, این است که ما با همکاری سایت های اینترنتی و در نهایت تلوزیونها و رادیو های حامی دموکراسی مردم را از همین امروز تشویق به نوشتن شعار بر روی اسکناسها کنیم شعارها باید ساده و کوتاه و یکسان باشد. مثلا:
18 تیر یادت نره
18 تیر روز قیام سراسری
قرار ما روز 18 تیر

برای اینکار احتیاج به هماهنگی زیادی است. اگر از کسی از خوانندگان میتواند یک لوگوی کوچک درست کند لطفا به من خبر دهد. بعد از آن ما از سایت های اینترنتی مختلف درخواست خواهیم کرد که این لوگو را برروی سایتشان قرار دهند. مضمون این لوگو باید مردم را به نوشتن شعار بر روی اسکناسها تشویق کند. آدرس پست الکترونیکی من
saena_g@yahoo.com است.

سائنا


دلایل رویگردانی مردم از مذهب

رویگردانی از اسلام و دین در حال حاضر به حد بالای خود رسیده است. بسیاری از ارزشهایی مذهبی که تا همین چند سال پیش برای مردم و جوانان مهم بوده است از بین رفته اند. این امر تا به آنجا رسیده که بسیاری از مراجع عظام از جمله آیت الله منتظری به وحشت افتاده و این امر را بسیار جدی بگیرند. این گونه دین گریزی نه تنها در شهرهای بزرگ که حتی در روستاهای کوچک و دور افتاده هم رواج پیدا کرده است که نمونه ای از آن را برایتان تعریف میکنم:
سه سال پیش که برای اولین بار پس از چندین سال به ایران رفتم با خانمم به شمال رفتیم. در روستایی در نزدیکی نمک آبرود به خانه یکی از محلی ها که اتاقشان را اجاره میداد رفتیم. بر خلاف معمول, در خانه آنان حتی یک آیه قرآن قاب شده روی دیوار و یا هیچ چیز دیگری که نشانی از مذهبی بودن این خانواده داشته باشد وجود نداشت. برعکس قاب عکسهای بزرگی با عکسهای خوانندگان معروفی همچون داریوش و یا هایده نظر ما را به خود جلب میکرد و در همان موقع صاحبخانه از ما پرسید که آیا دوست داریم با او کمی ودکا بخوریم. دوستانه درخواستش را رد کردیم و جواب دادیم که در گرمای شرجی 35 درجه آب یخ را ترجیح میدهیم. ولی از روی کنجکاوی سوال کردم: ظاهرا مثل اینکه خیلی مذهبی نیستید؟ آه بلند و معنی داری کشید و جواب داد: ما شش برادر هستیم که همگی در این کوچه زندگی میکنیم. قبل از انقلاب همیشه کوچه ما درروزهای محرم تبدیل به تکیه میشد و خلاصه از عذاداری امام حسین گرفته تا سفره ابوالفضل و جشن های مذهبی در کوچه ما و توسط ما شش برادر برگزار میشد. بعد ادامه داد: شش هفت سال قبل ما شش برادر دور هم جمع شدیم و قرآنهای خود را دور انداختیم!!! بعد شروع کرد به درد دل کردن. از این که قبل از انقلاب زندگیشان از از درآمدی که از توریستها داشتند خوب میگذشته و اینکه بعد از انقلاب هر سال بدتر شده است. از اینکه پسر و دخترانش بیکار هستند و از شالیزارشان در آمد کافی برای کل خانواده در نمیآید... در نهایت از این مسئله نالید که دخترش را بسیجی های آنجا به علت بد حجاب بودن اذیت کرده بودند! و با آنها درگیر شده است...
به راستی چقدر اشتباه باید کرد چقدر باید در قلبهای مردم بذر نفرت کاشت تا یک خانواده ساده و مذهبی روستایی هم متوجه شود که این اسلامی که آقایان میگویند فقط باعث بدبخت شدن آنهاست و در حقیقت دعوا سر لحلف ملا نصرالدین است و حتی قرآنشان را هم به دور بیندازند. این خانواده مسلما مشتی از یک خروار است و عمق نفرت مردم و رویگردانی آنان را از اسلام نشان میدهد.
هر انساني براي زنده ماندن احتياج به غذا و نوشيدني دارد. هر انساني هم غذاي مورد علاقه اي دارد. حال تجسم کنيد که کسي بيايد و غذايي را که شما هميشه دوست داشته ايد و با کمال ميل و به اندازه مورد نياز خود خورده ايد را با يک قيف بزرگ و نخراشيده در حلق شما بريزد! آنهم با يک پارچ بزرگ و بدون وقفه. نتيجه اين ميشود که شما آن غذايي را که هميشه با کمال ميل خورده ايد اينبار با کمال انزجار تمام آن را استفراق کنيد! جریان مردم ایران هم در حال حاضر همین است. در حالی که تا قبل از انقلاب مردم با کمال میل آخوندها را حتی به منزلشان دعوت میکردند تا برایشان روضه بخوانند, اکنون حتی راننده های تاکسی حاضر نیستند که وجود یک آخوند را برای یک مدت کوتاه حتی در قبال گرفتن کرایه در تاکسی خود تحمل کنند.
ملاهای ایران مسلما در اسلامی کردن ایران زیاده روی کرده اند. خودداری کردن راننده های تاکسی به سوار کردن روحانی ها, به مسخره گرفته شدن مراسمی همچون شام غریبان, خالی بودن مسجدها و غیره, همگی نشان دهنده آنست که مردم دیگر نمیخواهند بازیگر این بازی باشند همانطور که نمیخواستند که بازیگر تئاتر مسخره و بی مزه ای به نام انتخابات مجلس شورای اسلامی باشند. البته مردم ایران رای خود را خواهند داد ولی اینبار مردم رای خود را در روز چهار شنبه سوری و یا نوروز و سیزده بدر خواهند داد...آیا رایی از این واضح تر هم وجود دارد؟
www.entesabat.blogspot.com
سائنا – 10 مارس 2004 فرانکفورت


Wednesday, March 10, 2004

حداد عادل و طرح ژاپن اسلامی

آقای حداد عادل اعلام نموده اند که میخواهند ایران را تبدیل به ژاپن اسلامی کنند. از آنجایی که هیچ کس نمیداند ایشان این طرح!!! را چگونه میخواهد به مرحله عمل برساند, ما به این موضوع از آنطرف قضیه نگاه میکنیم شاید به حل کردن این معما کمک کند. فرض را بر این میگذاریم که ما میخواهیم به جای ژاپن کردن ایران اسلامی که هزینه بسیار دارد, میخواهیم ترجیحا ژاپن را مسلمان کنیم تا به همان نتیجه برسیم...

پس فرض را بر این میگذاریم که محافظه کاران اسلامی در یک انقلاب در ژاپن قدرت را در دست گرفته اند و از فردا میخواهند طرحهای زیر را به اجرا در آورند:

1. پادشاه ژاپن به کشوراوگاندا تبعید میشود.

نام کشور ژاپن به جمهوری اسلامی ژاپن تغییر میابد. 2.

یک الله جای آن کره سرخ رنگ پرچم ژاپن را میگیرد..3.

4. سرود ملی ژاپن با سرود " سر زد از فوجی موجی از حاجی" تغییر پیدا میکند.

5. یاکوزاهای ژاپن در یک اقدام هماهنگ با رهبر انقلاب اسلامی ژاپن بیعت میکنند...

6. یاکوزا های ژاپنی که شعار " یا مهدی ادرکنی" را البته به زبان ژاپنی به پیشانی خود بسته اند به خیابان میریزند و شعار یا روسری یا توسری را فریاد میزنند.

7. رهبر کبیر انقلاب ژاپن, هاراکیری را به عنوان فعل حرام (قتل النفس) ممنوع اعلام میکند. قرار میشود که هر کسی کار خلاف انجام داد خودش به یاکوزهای رهبری خبر دهد تا اولا به خاطر اقدام به خودکشی دچار
گناه کبیره نشود و دوما یاکوزاهای رهبری با سنگسار کردن وی کمی فیض ببرند!!!

8. نام های ژاپنی باید به نام های مشابه اسلامی تغییر پیدا کنند. مثلا نام هاشیموتو به هاشم اوغلی و یا نام کایو
به کبری و یا "ریزو" به رضا و "گونزو" به گل محمد تغییر پیدا میکند. نام هایی مثل" آکیرا" ویا "کنی" و مشابه آن به علت تشابه با لغاتی که با عفت عمومی مغایرت دارند ممنوع میشوند!

9. رهبر انقلاب که در دامنه کوه فوجی یاما اقامت دارد اعلام نمود: از آنجایی که اقتصاد مال خر میباشد کلیه شرکتهایی مثل سونی، فوجیتسو, تویوتا, میتسوبیشی و غیره باید به نفع بنیاد مستضعفان و جانبازان اسلامی ژاپن مصادره شوند تا سرمایه شان هزینه ساختن مراکز آموزش قرآن کریم و کمک به حزب الله لبنان شود.

10. در یک پروژه پنهانی کلیه ذخایر ارزی کشور خرج فرستادن یک کاروان عظیم از هنرمندان و نقاشان به کره ماه میشود تا عکس رهبر را در کره ماه نقاشی کنند تا ایندفعه مثل انقلاب ایران بعدا مشکلات عدیده ایجاد نشود! و جهانیان موفق به دیدن عکس امام شوند.

11. در متروی توکیو و شهرهای دیگر طرح جدایی زنان و مردان اجرا میشود. از آنجایی که مترو قبلا هم بسیار پر مسافر بوده این طرح باعث چند مشکل کوچک میشود که با دستور رهبر انقلاب در مورد لزوم ماندن زنها در خانه و شستن ظرفها, این مشکل نیز مثل مشکلات دیگر حل میشود و فقط واگن آخر هر مترو به زنان تعلق میگیرد. با اجرای این طرح مشکل زیادی بیش از حد مسافران برای همیشه حل میشود.

12. رهبر انقلاب از کشور بورکینافاسو و برونئی دیدار میکند و دیدار میکند و بر لزوم برقراری ارتباط سیاسی و اقتصادی فی مابین تاکید میکند!

13. یک کاروان 10000 نفره از آیات عظام وارد ژاپن میشوند تا حوزه علمیه ناکازاکی را افتتاح کنند.

14. از آنجایی که قرآن به زبان عربی نوشته شده و از طرف دیگر از آنجایی که علمای عظام زبان ژاپنی را نمیدانند قرار بر این شد که در دانشگاهها و مدارس تا اطلاع ثانوی فقط عربی و قرآن و تاریخ اسلام تدریس شود تا ملت شهید پرور ژاپن با مفاهیم والای اسلام آشنا شود.

15. رهبر کبیر ژاپن اسلامی اعلام کرد که به تمام خانواده هایی که به دین مبین اسلام گرویده اند و بچه دار میشوند 1000 متر مربع زمین اهدا میشود. از آنجایی که هر سانتیمتر مربع از خاک ژاپن قبلا استفاده شده است, اهدای زمین به پس از فتح آمریکا موکول میشود!!!

16. در دوره های فشرده آموزشی به جوانان ژاپنی مفاهیم کلمات بسیار مهم مثل بول, حیض, مخرج, دخول و لواط یاد داده میشود تا معانی والای رساله های آیات عظام را درک کنند!!!

17. پس از آنکه کلیه ژاپنی ها زبان عربی را فراگرفتند دولت اسلامی ژاپن درخواست عضویت در اتحادیه عرب را میکند.

18. در یک مراسم باشکوه تمام مردان ژاپنی ختنه میشوند...

19. با حضور امت همیشه در صحنه و حزب الله ژاپن (یاکوزای سابق) کلیه فاحشه خانه های مرکز توکیو جمع آوری میشوند. مراکز یاد شده تحت نظر تعدادی از حجج اسلام تبدیل به خانه عفت گردیده تا این امر خطیر به روش اسلامی انجام شود.

20, 21, 22, 23, 24, .... 187

سه سال بعد...

بورکینافاسو با درخواست کمک مالی به ژاپن اسلامی موافقت میکند. .بودجه شورای نگهبان ژاپن نسبت به سال پیش ده بربر میشود. کشور اسلامی ژاپن امسال سه ملیون حاجی به مکه میفرستد که حدود پنجاه هزار نفر آن در مراسم برائت از مشرکین زیر دست و پای حاجی های دیگر له میشوند که نسبت به 40 ملیون کودکی که در عرض سه سال پیش به دنیا آمده اند درصد بسیار کمی است. درسومین سالروز انقلاب اسلامی ژاپن رهبر انفلاب از ملت شهید پرور ژاپن درخواست کرد که کمربندهایشان را محکمتر ببندند تا گرسنه شان نشود. دولت اسلامی ژاپن موشک جدید تاکیشی 3 را با موفقیت آزمایش کرد. رهبر انقلاب تمامی 55 ملیون ژاپنی های فراری از ژاپن را مشتی خائن و بی دین خواند که به کفار پناهنده شده اند. رئیس اتحادیه خانه های عفاف با درخواست بالا بردن کمسیونیکه بابت ضیغه کردن, توسط حجج اسلام دریافت میشود موافقت نمود. آمریکا ژاپن را در ردیف کشورهای تروریست قرار داد. رهبر کبیر انقلاب امروز اعلام نمود که ما امروز با افتخار ژاپن را به عنوان یک کشور کاملا اسلامی اعلام نموده و مفتخریم که انقلاب به تمامی اهداف خود رسیده است...

سائنا – 9 مارس 2004 فرانکفورت


Sunday, March 07, 2004

آخرین تاکتیک جمهوری اسلامی

هر قتلی قاتلی دارد و هر قاتلی انگیزه ای. این یک اصل را تمام کارآگاهان دنیا میدانند. هیچکس بدون دلیل آدم نمیکشد. اخبار تکان دهنده بمب گذاری و کشته شدن دهها انسان را آنهم در روز عاشورا همه ما شنیدیم. همه از خود سوال میکنند چه کسی مسئول این جنایت است؟


ساده ترین راه آنست که بگوییم که القاعده مسئول این بمب گذاری بوده است. ولی با توجه با اصل بالا تئوری های زیر مطرح است:


1- مسئول بمب گذاری طرفداران صدام و یا نیروهای مقاومت عراقی هستند:
این گروه به هیچ وجه نمیتواند مسئول بمب گذاری باشد دلیل آنهم خیلی ساده است. این بمب گذاری نه فایده ای به غیر از ضرر برای آنان ندارد. این گروه ترجیح میدهد که تمام عراقیها چه شیعه و چه سنی را بر ضد آمریکاییها بسیج کند. اصولا با توجه به جمعیت 65 درصدی شیعیان خیلی احمقانه است که سنی های طرفدار صدام و یا نیروهای مقاومت سنی مذهب سعی در ایجاد کینه و دشمنی با شیعیان آنهم با جمعیت 65 درصدیشان کنند. بلعکس در مبارزه علیه آمریکا به وجود آنان و به اعتماد آنان نیاز دارند...


2- کار کار خود آمریکاییهاست!
جورج بوش در حال حاضر مشکلات فراوان داخلی دارد و خیلی از آمریکاییها جنگ با عراق را زیر سوال میبرند. جرج بوش در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد و باید با رقیب قدری همچون جان کری دست و پنجه نرم کند که مخالف جنگ است. جرج بوش مجبور است برای توجیه جنگ و درست نشان دادن تصمیم های خودش تمام سعی خود را به کار بگیرد که به این جنگ یک Happy End بدهد. بهترین چیزی که میتواند برای جرج بوش اتفاق بیفتد این است که جنگ و اشغال عراق با موفقیت خاتمه پیدا کند و عراق دارای یک حکومت مردمی شود تا جرج بوش به ملت آمریکا و البته اروپاییها, با سربلندی ثابت کند که تصمیمش صحیح بوده است و در نتیجه دوباره انتخاب شود. بلعکس بدترین چیزی که میتواند برای آمریکا و جرج بوش اتفاق بیفتد آنست که شیعیان و سنیان عراق به جان هم بیفتند و در نتیجه تعداد بیشتری سرباز آمریکایی کشته شوند و جرج بوش با سرشکستگی مضحکه جهانیان شود که نه تنها قولش را عملی نکرده بلکه باعث یک جنگ داخلی هم شده است...


3- القاعده مسئول بمب گذاری است...
این ساده ترین جواب است و خیلی ها این جواب را دوست دارند... ولی این سوال به وجود می آید: القاعده از این جریان چه سودی میبرد؟ اصولا هدف القاعده ضربه به آمریکا و اسرائیل است در عین حال حلقه محاصره برای القاعده کوچکتر شده و آنها به تمام کشورهای اسلامی به خصوص جمهوری اسلامی شیعه مذهب برای بقاء خود نیاز دارند. اصلا چه دلیلی میتواند برای القاعده وجود داشته باشد که دست به چنین جنایتی بزنند؟ اگر آنها این کار را کرده باشد و موضوع ثابت شود آنها حتی بسیاری از طرفداران خود را که به هر حال مسلمان هستند را از دست خواهند داد. از طرفی این حقیقت که القاعده از طرف جمهوری اسلامی نیز حمایت میشود بر کسی پوشیده نیست. اگر القاعده مسئول این بمب گذاری و مرگ صدها نفر از شیعیان باشد باید در انتظار واکنش سخت جمهوری اسلامی باشد. از طرفی اصولا شیعیان چه در عراق و چه در ایران و یا لبنان و سوریه در حقیقت هدف مشترکی با القاعده دارند که آن ضربه زدن به آمریکا و اسرائیل و کمک به فلسطینیهاست. این بسیار کودکانه است که بگوییم القاعده مسئول این جنایت بوده است...


پس چه کسی مسئول این جنایت است؟ چه کسی از این بمب گذاری سود میبرد؟


جمهوری اسلامی در عمیق ترین بحران خود به سر میبرد و مشروعیت این رژیم به خصوص پس از تحریم گسترده مردم از شرکت در انتخابات و تقلب های انتخاباتی بسیار کاملا از بین رفته است و بعید به نظر میرسد که موفق شوند بیست و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن بگیرند. از طرفی در صورتی که یک عراق دموکراتیک در همسایگی ایران ایجاد شود مشکلات آنها چند برابر خواهد شد و ترس از اینکه آمریکا پس از عراق به ایران که دائما در زمینه مسائل اتمی شیطنت میکند بیاید را باید به این مشکلات اضافه کرد. آخوندهای حاکم ایران به هیچ وجه قصد دست و پنجه نرم کردن با آمریکا را ندارند چرا که با علم بر اینکه هیچ مشروعیت و محبوبیتی در بین مردم ایران ندارند بعید نیست که مردم ایران به جای مقاومت حتی از آمریکاییها به عنوان آخرین راه حل استقبال کنند. باید این را هم در نظر گرفت که آمریکاییها زمانی به ایران خواهند آمد که کارشان را با موفقیت در عراق به اتمام رسانده باشند که همین امر باعث میشود که کمتر کسی مقاومتی بر علیه آنان نکند...
آخوندهای ایران به آمریکا قول داده اند که شیعیان عراق را رام کنند و البته بابت آن انتظار دارند که آمریکا از فشار بر روی آنها بکاهد. فشار های اخیر آمریکا بر روی جمهوری اسلامی و دلایل ذکر شده بهترین انگیزه برای جمهوری اسلامی است که دست به چنین جنایتی زند. در اینصورت در عین حال که کار را برای آمریکاییها مشکلتر میشود این امر به منزله یک اخطار به آمریکا از جانب جمهوری اسلامی محسوب میشود که اگر از فشار خود نکاهید شما را در میان یک جنگ قومی و مذهبی گیر می اندازیم. این مسئله را نباید از خاطر برد که این اولین بار نیست که جمهوری اسلامی از این نوع روشهای کثیف برای رسیدن به اهدافش استفاده میکند. بمب گذاری ضریح مطهر امام رضا توسط وزارت اطلاعات و تیم اکبر خوش کوش و انداختن مسئولیت آن به گردن سازمان مجاهدین یک نمونه آن است. نمونه دیگر هم به آتش کشیدن سینمای رکس آبادان و انداختن مسئولیت آن به گردن دولت آنزمان و شاه است که خوشبختانه سالها بعد توسط یکی از دست اندر کاران این جنایت واقعیت برملا شد. بازی کردن با احساسات مذهبی مردم یکی از حقه های قدیمی حکومتگران ایران است.


حتی در صورتی که دامنه جنگ میان شیعیان و سنی ها با ایران هم بکشد باز هم به نفع ملا ها خواهد بود چراکه بر خلاف جنگ با آمریکا, جنگ میان حکومت ایران و سنیان سالیان سال طول خواهد کشید و آخوندهای ایران گمان میکنند که در اینصورت موفق خواهند شد ملت ایران را بر ضد این دشمن خارجی (سنیان) متحد کنند و خودشان را از این بحران نجات دهند.


آخرین سوالی که مطرح است اینست که چرا حتی آمریکا هم ترجیح میدهد که القاعده به عنوان مسئول این جریان اعلام شود؟
جواب این سوال ساده است. آمرکاییها میدانند که اگر حقیقت را به مردم دنیا بگویند دو مشکل پیدا میکنند. مشکل اول این است که ایران شیعیان عراق را که تا کنون رام کرده به ناگهان به جان آمریکا می اندازد. مشکل دوم این است که اگر آنها اعلام کنند که ایران مسئول این بمب گذاری و حتی بسیاری از بمب گذاری ها دیگر است قاعدتا باید کاری کنند که در حال حاضر و با توجه به مشکلات بسیار در عراق ترجیح میدهند که فعلا قضیه را ماستمالی کنند و آنرا به گردن القاعده بیندازند ولی در عین حال با اعلام دستگیری چند ایرانی در خصوص این بمب گذاری به جمهوری اسلامی اخطار میکنند که اگر به این نوع کارها ادامه دهند برایشان مشکل ایجاد خواهند کرد.
اعلام دستگیری چند نفر ایرانی در جریان این بمب گذاری آرام آرام افکار عمومی جهانیان را برای رویارویی با ایران آماده خواهد ساخت.
به هرحال این آخرین تیر در ترکش جمهوری اسلامی است که اگر به هدف نخورد کمانه خوهد کرد و بنیان خودشان را خواهد سوزاند.


سائنا - هامبورگ - 4 مارس


قلعه حیوانات

جرج ارول کتاب بسيار پر محتوايی دارد به نام قلعه حيوانات
در ابتدای اين کتاب حيوانات مزرعه تصميم ميگيرند بر ضد صاحبان خود قيام کنند و خود را از استسمار آنان برهاند و البنه موفق ميشوند. رهبری قيام را خوکها به عهده دارند و پس از قيام موفقيت آميز قانونی تدوين ميکنند. از مواد قانون اينها را يادم مانده:
تمام حيوانات با هم برابرند (بخوانید ملت ایران)
هيچ حيوانی حق استفاده از خانه و وسايل انسانها را ندارد (بخوانيد کاخ و ماشين بنز)
هيچ حيوانی حق نوشيدن الکل و استفاده از لوازم آرايش انسانها را ندارد.
و الی آخر
پس مدتی که از قيام ميگذرد جريان عوض ميشود. خوکها به جای انسانها اينبار حيوانات را حتی بيشتر از قبل استسمار ميکنند. و حتی قانون تغييرات جزيی پيدا ميکند:
تمام حيوانات با هم برابرند ولی بعضی برابرترند!
هيچ حيوانی به جز خوکها حق استفاده از خانه و وسايل انسانها را ندارد
و الی آخر

در انتهای کتاب خوکها در يک پارتی بزرگ در خانه صاحبان مزرعه انسانهای زيادی را دعوت کرده اند و به جشن و خوردن مشروب با آنان مشغولند و لباس انسانها را به تن کرده اند و صدای خنده و قهقهه انسانها و خوکها همچنان با هم مخلوط ميشود که ديگر نميشود آنها را از هم تشخيص داد. در بيرون خانه چند نفر در حال سوار کردن باکستر اسب پير مزرعه که در قيام نقش بسيار موثری داشت به یک ماشین و حمل او به یک سلاخخانه هستند...

حال داستان را یک بار دیگر بخوانید و اسم خوکها را با آخوندها و حیوانات را با ملت ایران عوض کنید... نتیجه: تاریخ ۲۵ سال گذشته ایران!با ما تماس بگیرید 


Free Hit Counter
mba program
 آدرس این سایت را به دوستان خود توصیه کنید